_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

piątek, 15 lipca 2011

Homoseksualiści: czekamy na odpowiedni moment


- Domaganie się prawa do małżeństwa dla par homoseksualnych oraz prawa adopcji dla homoseksualistów to postulat zbyt daleko idący – przynajmniej na razie. Boimy się, że wystąpienie obecnie z takimi żądaniami pogrzebie nasze szanse na jakiekolwiek zmiany w prawie – piszą homoseksualni działacze. Fronda.pl przedstawia wyniki dziennikarskiej prowokacji.

Ruch homoseksualny na całym świecie posługuje się tymi samymi metodami i walczy o te same cele. Wśród nich znajdują się małżeństwa homoseksualne, zgoda na adopcję dzieci przez homopary oraz budowanie systemu, który dyskryminuje wszystkich ludzi, walczących o normalność, obyczajność przestrzeni publicznej i zdrowy rozwój dzieci w rodzinach. I w Polsce homoseksualiści coraz częściej wysuwają te same postulaty i stawiają te same żądania co kilka czy kilkanaście lat temu homośrodowiska na Zachodzie. Choć żądania dotyczące małżeństw i adopcji dzieci zaczęły się już pojawiać sporadycznie w wypowiedziach polskich aktywistów, organizacje homoseksualne publicznie wciąż twierdzą, że nie chodzi im o walkę o te sprawy. W ostatnim czasie na dowód swoich słów pokazują ustawę o związkach partnerskich, w której nie ma mowy ani o małżeństwach, ani o adopcji dzieci. Ruch homoseksualny od początku swojego istnienia oparty jest jednak na kłamstwie i zastraszeniu. Portal Fronda.pl postanowił więc sprawdzić, jakie są prawdziwe intencje organizacji homoseksualnych w Polsce.

W tym celu zorganizowaliśmy dziennikarską prowokację. Wysłaliśmy dwa maile do organizacji homoseksualnych w Polsce. W pierwszym z nich przedstawiliśmy się, jako uczeń liceum, który pisze pracę na temat ruchu homoseksualnego w Polsce. Prosiliśmy o pomoc w zebraniu materiałów na temat homoseksualistów oraz ich postulatów. Zaznaczyliśmy, że zależy nam na materiałach, które pokażą cele homoseksualistów w Polsce oraz pozwolą odeprzeć argumentacje przeciwników legalizacji małżeństw homoseksualnych oraz wprowadzenia prawa do adopcji dzieci dla homoseksualistów.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.