______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

poniedziałek, 18 lipca 2011

Dlaczego Biało-Czarno-Czerwona?


Jesteśmy grupą katolików przywiązanych do tradycyjnych form pobożności Kościoła Rzymskiego. Każdego roku wspólnie pielgrzymujemy do ważnych dla naszej Wiary miejsc: Częstochowy, Czerwińska i Chartres.

Duchową opiekę nad nami sprawują księża z Bractwa Kapłańskiego Św. Piotra, Instytutu Dobrego Pasterza oraz liczni życzliwi kapłani zakonni i diecezjalni.

To, co wyróżnia nasze pielgrzymki, to Msza Święta sprawowana w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego (tzw. trydencka) oraz poważny - pokutny (co nie znaczy cierpiętniczy!) charakter naszych wypraw.

Chcesz naprawdę owocnie przeżyć wolny czas, odnowić swoją Wiarę i nabrać duchowych sił do codziennych zmagań? Chodź z nami do Częstochowy (sierpień), Czerwińska (1-3 V) lub Chartres (przełom maja i czerwca)!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.