______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

poniedziałek, 18 lipca 2011

Odpowiedzi Kongregacji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów na zapytania w sprawie celebracji liturgii w zwyczajnej formie rytu rzymskiego

____________________________________________________________

____________________________________________________________

Zebrane, uporządkowane, opisane i przetłumaczenia z języka łacińskiego na język angielski odpowiedzi Kongregacji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów dotyczące zapytań i wątpliwości w sprawowaniu liturgii wg ksiąg liturgicznych przeznaczonych dla zwyczajnej formy rytu rzymskiego.

Wszystkie odpowiedzi (na dzień dzisiejszy jest ich 226) są dostępne do pobrania jako skany oryginalnych dokumentów (format pdf).

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.