_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

niedziela, 27 października 2013

Tradiclaromontana 2013 - Kazanie x. Jacka Bałemby wygłoszone podczas Mszy św. w NFRR (Sobota 26.10.2013 r.)


TRADICLAROMANTANA 2013

VIII Ogólnopolska Pielgrzymka Tradycji Łacińskiej na Jasną Górę. 

Pokora Matki Bożej naszym światłem na drodze wierności Tradycji
"Czasy pomieszania powszechnego wtargnęły w sam środek Kościoła. Dobro pomieszało się ze złem, łaska z grzechem, prawda z błędem, ortodoksja z herezją, Tradycja z modernizmem, obiektywizm prawdy z arbitalnością subiektywnych opinii, niewzruszoność pryncypiów z ruchomym relatywizmem, niezmienność prawdy z obszerną listą zastrzeżeń, niezmienność liturgii z festiwalem destrukcyjnej kreatywności przy ołtarzu Pańskim, teocentryzm z antropocentryzmem, Boże Objawienie z pomysłami ludzkiego umysłu."
Kazanie x. Jacka Bałemby SDB wygłoszone podczas Mszy św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego celebrowanej przez o. Krzysztofa Stępowskiego CSsR  w sobotę, 26.10. 2013 o godz 12:00.

kliknij na ikonkę aby odsłuchać

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.