Pages

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

czwartek, 3 października 2013

Bogowie New Age
"Wpływy polityczne hinduizmuu są bardzo niebezpieczne dla wszystkich demokratycznych społeczeństw. Ludzkości grozi utrata wolności i bezpieczeństwa. Dlatego uważam, że guryzm jest wstępem do swego rodzaji politycznego nazizmu." - Friedrich Haach "Wg Davida Spangler'a (członka włonionego w ONZ Stowarzyszenia na rzecz Nowego Ładu Światowego) Lucyfer dyspoduje taką samą siłą jak Chrystus, siłą skłaniającą nas do własnej wiary w boskość. Jest to diabelski sposób wprowadzenia nas w Nową Erę. Owocem mieszania nauki z mistycyzmem stać się może nowa, uniwersalna religia czcząca władcę świata - w Bibli nazwanego Antychrystem. (...) Obecnie powszechne ożywienie hinduizmu, posługującego się pseudopsychologicznymi terminami, takimi jak autohipnoza, samoświadomość, itp., sprawia, że świat stał się bardziej podatny na sugestie szaleńców niż Niemcy za czasów Hitlera." - Dave Hunt "Obecne odrodzenie pogaństwa i hinduizmu, który stanowi rdzeń ruchu Nowej Ery, jest zdumiewająco podobne do stanu porzedzającego dojście Hitlera do władzy." - Caryl Matrisciana (autorka książki "Bogowie Nowej Ery")

0 komentarze:

Prześlij komentarz______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________