Pages

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

środa, 28 września 2011

Czym jest zło gdy go nie widać


sdk. Sergiusz Orzeszko IBP jako kilkuletnie dziecko wykazywał zdolności paranormalne, które potem zostały rozpoznane jako działanie złych duchów. Choć wychowywał się w rodzinie ateistycznej, jego serce nieustannie poszukiwało Boga. O tym, jak Go odnalazł i jakie to przyniosło konsekwencje w jego zyciu opowiada w wygłoszonym po raz ostatni w swoim życiu świadectwie, które zostało zarejestrowane w Bazylice OO. Bernardynów w Rzeszowie.

2 komentarze:

Magdalena pisze...

A czym innym jest modlitwa, niż pewnym rodzajem medytacji? Co jest w medytacji złego? Wyciszenie? Co jest złego w gimnastyce? To, że coś zawiera elementy jogi, nie oznacza, że ma taki sam wpływ na człowieka, jak "czysta" joga. To przede wszystkim ćwiczenia fizyczne poprawiające sprawność i wydolność organizmu. Demonizowanie każdego kiwnięcia palcem, które przypomina jogę, jest niczym innym, jak ciężką paranoją. A dbanie o kondycję naszego ciała, mieszkania dla naszego ducha, jest naszym obowiązkiem, równym np. umiarkowaniu w jedzeniu i piciu.
Zdaję sobie sprawę, że istnieją prawdziwe i ogromne zagrożenie duchowe. Dobrze by było rozróżniać je od całej masy wartościowych rzeczy, których poprzez paranoiczny strach możemy nigdy nie poznać.

Magdalena pisze...

Po obejrzeniu do końca przyznaję, że sporo jest tutaj rozsądku :) Kupił mnie ksiądz przedstawieniem poglądu na akupunkturę. Brawo.
Aczkolwiek zastrzeżeń mam jeszcze sporo...

Prześlij komentarz______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________