Pages

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

piątek, 22 marca 2013

Ks. Bartołd dla Fronda.pl: Na pewno zostaną podjęte rozmowy z tradycjonalistami. Co do tego, nie ma żadnych wątpliwościJak teraz może wyglądać sprawa uregulowania statusu kaninicznego Bractwa św. Piusa X? Jak wiemy, tradycjonaliści z niechęcią patrzą na spotkania z przedstawicielami wspólnot niechrześcijańskich.

To już pozostaje w gestii Stolicy Apostolskiej i nowego Ojca Świętego. Myślę, że jest to pasterz, który już dał się poznać jako człowiek szukający kompromisu i porozumienia, zawsze tam, gdzie jest ono możliwe. Co do Bractwa św. Piusa X, to na razie trudno znaleźć jednoznaczne odpowiedzi, ale myślę, że na pewno zostaną podjęte rozmowy z tym zgromadzeniem. Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.

0 komentarze:

Prześlij komentarz______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________