Pages

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

poniedziałek, 20 lutego 2012

Z księgarskiej półki c.d. - Antychryst

Jakub Szymański


ANTYCHRYST

Największa tajemnica piekła


Wydawnictwo AA, Kraków 2012
ISBN: 978-83-62927-69-2
format 120x190 , ss. 320, oprawa: miękka, cena 29,00 zł
do nabycia w księgarni internetowej SANCTUS.pl

WYBÓR TEKSTÓW O TAJEMNICZEJ I BUDZĄCEJ GROZĘ POSTACI ANTYCHRYSTA ZAPOWIEDZIANEGO W APOKALIPSIE ŚW. JANA. TEKSTY - PISANE PRZEZ ŚWIĘTYCH I ZNANYCH PISARZY KOŚCIELNYCH - ODSŁANIAJĄ PRZED CZYTELNIKIEM NAJGŁĘBSZĄ TAJEMNICĘ PIEKŁA, KTÓRA ZOSTANIE UJAWNIONA W DNIACH OSTATECZNYCH…

CZY NADSZEDŁ CZAS ANTYCHRYSTA?

Chrystus mówi oblubienicy, iż ten świat jest podobny do statku mającego trzy części, to znaczy: dziób, śródokręcie i rufę. I tak to świat ten zawiera się w trzech okresach, w taki sposób porównanych, a na końcu trzeciego okresu, w którym już jesteśmy, narodzi się z przeklętych kobiety i mężczyzny ten przerażający Antychryst.

Św. Brygida Szwedzka

Te wszystkie rzeczy wypełnią się co do litery, i wszystkie one będą niezmiernie straszne, które Bóg dopuści w dniach owych, ze względu na grzechy ludzkie i ku wypróbowaniu Swoich wybranych. Zresztą znaki owe wszystkie poczyni (Antychryst) częściowo tajemną mocą demonów; będzie bowiem zdumiewającym magiem, jakiego nigdy nie było od początku świata. Stąd oszołomi także licznych chrześcijan. Z obrazem zaś bestii tak będzie w przyszłych dniach; zniesie się Ofiarę (tj. Mszę św.) wszędzie na ziemi i hostie konsekrowane, których wszędzie usilnie będą poszukiwać, i nogami deptać, i w ogień rzucać, i inne (jeszcze) większe zelżywości zostaną popełnione…

Bartłomiej Holzhauser, Komentarz do Apokalipsy

0 komentarze:

Prześlij komentarz______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________