Pages

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

wtorek, 12 listopada 2013

Papież nie zamierza ograniczać tradycyjnej liturgiiW trakcie spotkania z przedstawicielami z przedstawicielami Międzynarodowej Federacji Una Voce kardynał Dario Castrillon Hoyos podkreślił, że papież Franciszek „nie ma problemu ze starym rytem, ani też nie ma problemu z grupami wiernych i stowarzyszeniami takimi jak wasze, które je promują”. Zapewnienia te padły w osobistej rozmowie papieża z byłym przewodniczącym papieskiej komisji „Ecclesia Dei”.


2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Były Przewodniczący ha,kardynał a nie sam Biskup Rzymu?ha, niema problemu,ze starym rytem starszym od Franciszka ha,nie ma problemu z grupami i stowarzyszeniami, ha To nie dobrze jak problem nie istnieje albo istnieć przestanie. Przed wojną mieliśmy wspaniałych kapłanów znawców żydowskiego dyskursu i zachowań. Dzisiejsi polscy, podkreślam, polscy duchowni są bezradni... he ha he

Anonimowy pisze...

ale zdjęcie jest wyborne, na ta panna w chórze tak ,ale na innym zdjątku, szkoda już sie cieszyłem z pięknego zdjęcia

Prześlij komentarz______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________