Pages

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

poniedziałek, 20 maja 2013

Ksiądz wyegzorcyzmował mi "Kroplę Beskidu"

"Cola: gdy Ksiądz egzorcyzmował mi Kroplę Beskidu (woda produkowana przez Coca Colę) i dodawał do niej sól egzorcyzmowaną zaczęła bulgotać, itp. Była niegazowana w temp. pokojowej więc było to zjawisko z punktu widzenia nauki niemożliwe. Powtórzył czynność i to samo. Zaczął się modlić o zerwanie więzów między wodą a koncernem coli, o uwolnienie od przekleństw i rytów koncernu coli po czym wrzucił sól i już się nic nie działo. To tak na potwierdzenie słów ks. Włodka, który TEŻ NIE MIAŁ KONKRETNYCH DOWODÓW w ręce na to, że cola jest zła, a jednak powiedział, że lepiej unikać. Co innego jest powiedzieć: to jest złe a co innego - lepiej unikać bo coś mi tu śmierdzi. ."

0 komentarze:

Prześlij komentarz______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________