_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

poniedziałek, 19 stycznia 2015

Aberracje liturgiczne cz. 101 - Profanacja Najświętszego Sakramentu w trakcie papieskiej celebry w Manili na Filipinach

MODLITWY Z FATIMY

Modlitwa wynagradzająca

Przenajświętsza Trójco, Ojcze, Synu i Duchu Święty! Z najgłębszą czcią i żalem za moje grzechy, ofiaruję Tobie drogocenne Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo naszego Zbawiciela obecnego w Najświętszym Sakramencie Ołtarza na całej kuli ziemskiej, jako zadośćuczynienie za grzechy, przez które On sam jest znieważany. Na mocy nieskończonych zasług Jego Najświętszego Serca i przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, proszę Cię o nawrócenie nieszczęśliwych grzeszników. Amen.

Modlitwa wynagradzająca

O mój Boże, wierzę w Ciebie, uwielbiam Ciebie, ufam Tobie i kocham Ciebie z całego serca. Proszę Cię o przebaczenie tym, którzy nie wierzą, nie uwielbiają Ciebie, którzy nie ufają Tobie i którzy Cię nie kochają.

Panie Jezu, w Przenajświętszym Sakramencie niegodnie przyjmowany, Panie Jezu, w Przenajświętszym Sakramencie od świętokradców sponiewierany i wzgardzony, Zmiłuj się nad nami!

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Tak, Komunię Świętą podawano sobie z ręki do ręki... do ręki etc...

Anonimowy pisze...

< Komunię Świętą podawano sobie z ręki do ręki > Dla mnie jest to nieDoPrzyjęcia ...

Publikowanie komentarza

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.