Pages

_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

piątek, 13 grudnia 2013

Michael Jones: Sex jako narzędzie kontroli politycznej
Nagranie z wykładu dr Michaela Jones'a wygłoszonego w Warszawie 10 grudnia 2013 r. podczas spotkania zorganizowanego pod patronatem portalu PCh24.pl oraz wydawnictwa Wektory. Spotkanie prowadził dziennikarz i publicysta Łukasz Karpiel.

Dr Michael Jones to katolicki pisarz, apologeta, profesor i były wykładowca Kolegium Najświętszej Marii Panny w Notre Dame, w stanie Indiana. Redaktor naczelny „Culture Wars”, autor 15-tu książek, w tym bestsellera wydanego w Polsce na temat rewolucji seksualnej „Libido Dominandii. Seks jako narzędzie kontroli społecznej..”.

0 komentarze:

Prześlij komentarz
______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________