Pages

_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

sobota, 21 grudnia 2013

Katolicka Agencja Śledcza: REWOLUCJA LITURGICZNA PO II SOBORZE WATYKAŃSKIMDwuczęściowy program publicystyczny z cyklu KATOLICKA AGENCJA ŚLEDCZA p.t. "Broń do zniszczenia Mszy" ("Weapons of MASS Destruction") poświęcony zmianom liturgicznym po II Soborze Watykańskim. Producentem jest RealCatholicTV a prowadzącym znany amerykański publicysta katolicki Michał Voris.

Pierwsza część filmu opowiada historię rewolucyjnych zmian w liturgii przeprowadzonych po II Soborze Watykańskim. W części drugiej prowadzący i jego gość x. Paweł Nicolson, dyskutują na temat kontrowersyjnych praktyk w posoborowej liturgii.

0 komentarze:

Prześlij komentarz
______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________