_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

sobota, 21 lutego 2015

Bp Fellay o roli nowego seminarium FSSPX w USA (film z napisami w języku polskim)Północnoamerykańskie seminarium duchowne Bractwa Kapłańskiego Świętego Piusa X, dotąd mieszczące się w Winona w stanie Minnesota, ze względu na niedostatek miejsca dla coraz liczniejszych kandydatów do kapłaństwa zostanie przeniesione na teren posiadłości znajdującej się w hrabstwie Buckingham w Wirginii. Decyzja o budowie nowego seminarium została ogłoszona w czerwcu 2011, w kwietniu 2013 r. bp Bernard Fellay, przełożony generalny FSSPX, poświęcił na placu budowy kamień węgielny i dzwony, a 26 kwietnia 2014 r.. odprawił tam pontyfikalną Mszę św. A jak wygląda plac budowy A.D. 2015? Zobaczcie Państwo sami.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.