Północnoamerykańskie seminarium duchowne Bractwa Kapłańskiego Świętego Piusa X, dotąd mieszczące się w Winona w stanie Minnesota, ze względu na niedostatek miejsca dla coraz liczniejszych kandydatów do kapłaństwa zostanie przeniesione na teren posiadłości znajdującej się w hrabstwie Buckingham w Wirginii. Decyzja o budowie nowego seminarium została ogłoszona w czerwcu 2011, w kwietniu 2013 r. bp Bernard Fellay, przełożony generalny FSSPX, poświęcił na placu budowy kamień węgielny i dzwony, a 26 kwietnia 2014 r.. odprawił tam pontyfikalną Mszę św. A jak wygląda plac budowy A.D. 2015? Zobaczcie Państwo sami.
Open Letter to Pope and Cardinals from the superiors of the Society of
Saint Pius X (SSPX)
-
Most Holy Father,Most Reverend Eminences,On the eve of the Consistory at
the end of this month, and just days before the episcopal consecrations
scheduled...
8 godzin temu































0 komentarze:
Prześlij komentarz