_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

poniedziałek, 16 lutego 2015

Kogo raduje papież Franciszek - "rewolucjonista"?Papież Franciszek wzniecił gigantyczną falę radości. Radują się lewacy i aktywiści sodomiccy. Cieszą się rozwodnicy (w tym kilkukrotni), rozpustnicy, feministki, ateiści, kapusie ubeccy i wszelka antyklerykalna swołocz. No bo jak by się mieli nie ekscytować z uciechy, skoro namiestnik Chrystusa wręcza im broń do walki z Kościołem? Jeśli mówi, że miłosierdzie jest ważniejsze od doktryny... Jeśli mianem "obsesji" określa przypominanie V i VI przykazania oraz potępianie łamania tychże Bożych nakazów... Jeśli deklaruje, że osobiście ochrzci nieślubne dziecko... Jeśli w dobie szalejącej ofensywy sodomii, mówi o współczuciu dla zboczeńców i o tym, że nie można ich sądzić...

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Lepiej, aby wrócił sobie do Argentyny... CZYSTA ROZPACZ KOŚCIOŁA...

amersand pisze...

A kto jest autorem tego artykułu? Nie do wiary!

Publikowanie komentarza

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.