Pages

_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

sobota, 13 grudnia 2014

Kardynał Raymond Burke w ekskluzywynym wywiadzie dla Glorii.TV.
O zmianach posoborowych, o wielkiej różnicy pomiędzy Starą a Nową Mszą, nieszczerym użyciu terminu "Miłosierdzie" podczas Synodu ds. Rodziny, o tym dlaczego jest tak mało kardynałów męczenników i o wielu innych interesujących sprawach kościelnych opowiedział Kardynał Raymond Burke w ekskluzywynym wywiadzie dla Glorii.TV.

5 komentarze:

Anonimowy pisze...

Po schiźmie - która jest już tylko kwestią czasu za panowania Franciszka - będziemy wiedzieć za którymi kardynałami stanąć i za kim opowiedzieć się. Już dzisiaj kard.Burke jest moim Piotrem, a ten co udaje Piotra - Judaszem!

Anonimowy pisze...

Rozumiem wzburzenie, ale myślę, że nie należy niepotrzebnych sądów wydawać, trzeba się przede wszystkim modlić, a o to najtrudniej...

Anonimowy pisze...

Prawdę też trzeba głosić, bo jak narazie to Franciszek robi to co chce, głosi co chce, pisze co chce i rządzi, jakby Boga nie było, ani Ewangelii... jeżeli pójdziemy Z NIEŚWIADOMOŚCI za nim, to pójdziemy na zatracenie... PRAWDA JEST MOCĄ...

JEZUS SIĘ PO TO NARODZIŁ, ABY DAĆ ŚWIADECTWO PRAWDZIE...

sprzątacz pisze...

Ciekawy artykuł :)

Anonimowy pisze...

Czy nawet tu muszę oglądać zaśmiecanie naszego języka kalkami językowymi z angielskiego?
Co w tym wywiadzie jest niby ekskluzywnego?

A co do meritum to mam jednak nadzieję, że nie zdąży doprowadzić do schizmy. Straszny będzie widok naszych najważniejszych świątyń w rękach supermodernistów a jednocześnie prawdziwą liturgię po małych kaplicach i dostosowanych garażach.

Prześlij komentarz
______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________