_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

czwartek, 22 maja 2014

Wizytacja u Franciszkanek Niepokalanej


Wizytacja u Franciszkanek Niepokalanej

W zgromadzeniu Sióstr Franciszkanek Niepokalanej trwa wizytacja apostolską, którą kieruje kardynał João Braz de Aviz, prefekt Kongregacji ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego. Poprzednio komisarz kierujący Franciszkanami Niepokalanej skrytykował kongregację za niewystarczające naciski na siostry, które oskarżył o „tradycjonalizm”.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Bardzo proszę podać źródło artykułu - PCh24.

Tereze pisze...

Źrodłem do tego artykułu są świetne angielsko-języczne blogi: rorate-caeli.blogspot.com oraz http://eponymousflower.blogspot.ca/, który często tłuamczy teksty z włoskeiego i niemieckiego. Np: http://www.katholisches.info/2014/05/19/franziskaner-der-immakulata-neuer-orden-der-spott-der-kommissarischen-generalkurie/ oraz:http://eponymousflower.blogspot.ca/2014/05/franciscans-of-immaculate-new-order.html

Publikowanie komentarza

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.