Pages

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

poniedziałek, 16 listopada 2015

Francja zamkniętych kościołów
Obecną sytuację Kościoła we Francji można porównywać do stanu osoby na rekonwalescencji po ciężkiej chorobie. Ciężka choroba Kościoła francuskiego sięga lat 60. i 70. minionego wieku. Była ona spowodowana z jednej strony powierzchowną interpretacją nauczania Soboru Watykańskiego II, a z drugiej -- wpływem prawdziwej rewolucji kulturalnej maja 1968 r. na całe społeczeństwo francuskie i na sam Kościół.,

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Kościół katolicki podczas tzw. II Soboru Watykańskiego został przezjęty przez żydomasonerię, co planowano już na 100 lat wcześniej. Papieże wybierani po tym soborze są papieżami wybranymi nieważnie, są antypapieżami. Prawdziwy Święty Katolicki kościół Jezusa Chrystusa jest dziś w ukryciu. Ewidentnym już dzisiaj znakiem tego faktu są poczynania "papieża" franciszka, jawnego heretyka, masona i zdrajcy Jezusa Chrystusa.

Prześlij komentarz______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________