Pages

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

poniedziałek, 28 września 2015

Cyfrowa Biblioteka Katolickiego Tradycjonalisty: ZASADY I CIĄGŁOŚĆ WIARY KATOLICKIEJ ks. Gaume'go


_____

X. Józef Gaume

ZASADY I CAŁOŚĆ WIARY KATOLICKIEJ

CZYLI WYKŁAD JEJ HISTORYCZNY, DOGMATYCZNY, MORALNY, LITURGICZNY, APOLOGETYCZNY, FILOZOFICZNY I SOCJALNY OD STWORZENIA ŚWIATA AŻ DO NASZYCH CZASÓW

––––––––––

__________

ZASADY I CIĄGŁOŚĆ WIARY KATOLICKIEJ

T. I  /  T. II  /  T. III  /  T. IV  /  T. V  /  T. VI  /  T. VII  /  T. VIII

TOM IX - Katechizm mały zebrany z dzieła: Zasady i całość wiary katolickiej

Program do otwierania plików djvu: DjVuBrowserPlugin.exe (exe, 15.4 Mb)
__________

Zasady i całość wiary katolickiej czyli wykład jej historyczny, dogmatyczny, moralny, liturgiczny, apologetyczny, filozoficzny i socjalny, od stworzenia świata aż do naszych czasów, przez X. J. Gaume. (Catéchisme de Persévérance). Przekład z francuskiego, podług szóstego wydania Paryskiego, ostatecznie poprawnego i znacznie pomnożonego. Wydanie trzecie. T. I-VIII. W Krakowie. Nakładem Wydawnictwa dzieł katolickich WŁADYSŁAWA JAWORSKIEGO. 1870-1871.

Katechizm mały zebrany z dzieła: Zasady i całość wiary katolickiej czyli wykład jej historyczny, dogmatyczny, moralny, liturgiczny, apologetyczny, filozoficzny i socjalny, od stworzenia świata aż do naszych czasów, przez X. J. Gaume. (Catéchisme de Persévérance). Przekład z francuskiego, podług szóstego wydania Paryskiego, ostatecznie poprawnego i znacznie pomnożonego. Tom IX. Wydanie trzecie. W Krakowie. Nakładem Wydawnictwa dzieł katolickich WŁADYSŁAWA JAWORSKIEGO. 1871.

0 komentarze:

Prześlij komentarz______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________