Pages

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

piątek, 13 maja 2016

„Rycerstwo” nr 1 maj 2016. Czy dzisiaj można jeszcze być rycerzem?
Z radością prezentujemy Wam pierwszy numer „Rycerstwa” – ambitniejszego czasopisma dla młodzieży. Wydanie tego nie było łatwe, lecz – dzięki wiedzy oraz technologii – udało się i możemy udostępnić Wam efekt kilku miesięcy pracy całego zespołu. Do tego całkowicie bezpłatnie.

Jesteśmy katolikami i patriotami. Poruszamy tematykę historyczną oraz współczesne problemy. Temat pierwszego numeru to właściwie pytanie, które jest fundamentalne dla naszego tytułu: Czy dzisiaj można jeszcze być rycerzem? A co z tym związane – co się stało z mężczyznami w Kościele? Jaka jest rola kobiety? Jak działa współcześnie cywilizacja zła? Odpowiedzi na wszystkie powyższe znajdziecie w naszym pierwszym numerze. Ponadto możecie zobaczyć, do czego prowadzi modernizm w Kościele i nieodpowiedzialna pobłażliwość. Nie mogło zabraknąć też kilku słów o polityce. A ponieważ toczy się w Polsce wielka wojna o życie, warto poczytać o wielkim bohaterstwie i zdolności do wyrzeczenia kobiet z krajów Zachodnich – Mary Wagner czy Linda Gibbons to wzór do naśladowania.

Przyjemnej lektury i z Panem Bogiem Rycerze!

0 komentarze:

Prześlij komentarz______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________