Pages

_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

środa, 14 sierpnia 2013

Aberracje liturgiczne cz. 78


2 komentarze:

Anonimowy pisze...

ZGROZA!

Catolicus pisze...

Od Jana XXIII do Franciszka. A co dalej?
„Po tak wielu stuleciach konfliktów i nieporozumień, które były nawet przyczyną wojen, będzie to pierwsza rocznica reformacji, którą będziemy obchodzić razem, ekumenicznie – powiedział Radiu Watykańskiemu ks. Turk. – Nasza komisja dwustronna zatwierdziła również materiały liturgiczne dla wspólnych nabożeństw ekumenicznych".
Zgroza, to jest mało powiedziane. To ohyda spustoszenia weszła do naszego Kościoła w postaci przebranych wilków. Czytałem gdzieś, że na 2017 rok planowano zjednoczenie Kościoła Katolickiego z protestanckim. Rok 2017 będzie ważnym dla Kościoła jeszcze z jednego powodu. To 300-letnia rocznica masonerii.
Potrzeba wiele modlitwy.

Prześlij komentarz
______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________