Pages

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

piątek, 6 lipca 2012

Z księgarskiej półki - Czwarta tajemnica fatimska?

Antonio Socci


CZWARTA TAJEMNICA FATIMSKA?Wydawnictwo AA, Kraków 2012
ISBN: 978-83-62927-75-3
Format: 130x195 , ss. 352, oprawa: twarda, cena 29,90 zł
do nabycia w księgarni internetowej e-SERAFIN.pl

Czy Trzecia Tajemnica Fatimska została ujawniona w całości? Czy istnieje i co zawiera nieopublikowana część Orędzia Matki Bożej z Fatimy? Czy „czwarta” Tajemnica Fatimska to zapowiedź wielkiej apokalipsy dla Kościoła i świata?

Antonio Socci w książce-śledztwie omawia wydarzenia i polemiki, jakie otaczają Trzecią Tajemnicę. Ujawnia nieznane fakty. Stawia intrygujące pytania. Ukazuje trudną sytuację papieży XX wieku, odpowiedzialnych za przekaz i właściwą interpretację wielkiego proroctwa z Fatimy.

Zgromadzone ślady i poszlaki prowadzą tropem tajemnicy, w której być może ukryte są przyszłe losy świata…

Poza tą wielką wizją cierpiącego papieża, którą w pierwszym rzędzie możemy odnieść do Jana Pawła II, mamy tu także wskazania dotyczące przyszłości Kościoła, która zaczyna stopniowo przybierać konkretne kształty i staje się oczywista. (...) Jeśli chodzi o nowość, którą dziś możemy odnaleźć w tym przesłaniu, to na pewno jest nią fakt, że ataki na papieża i Kościół pochodzą nie tylko spoza niego, lecz cierpień przysparzają Kościołowi także wydarzenia mające miejsce w nim samym, grzech, który istnieje w Kościele. Jest to coś, o czym zawsze wiedzieliśmy, lecz dziś widzimy to w prawdziwie przerażającym wymiarze. Największe prześladowania Kościoła nie pochodzą od jego wrogów zewnętrznych, lecz rodzą się z grzechu mającego miejsce w Kościele.

Benedykt XVI, 11 maja 2010 r.

TUTAJ recenzja książki autorstwa Pana Tomasza Terlikowskiego zamieszczona na portalu fronda.pl

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Warto się zapoznać.
«Wiele razy wam ogłaszałam – mówi ks. Gobbiemu Matka Najświętsza 31 grudnia 1992 – że zbliża się koniec czasów i przyjście Jezusa w chwale. Pragnę wam dziś pomóc w zrozumieniu znaków opisanych w Bożym Piśmie, które wskazują na wielką bliskość Jego chwalebnego powrotu. Znaki te – jasno ukazane w Ewangeliach, Listach św. Piotra i Pawła – realizują się w obecnych latach» (485). Maryja szczegółowo poucza o tych znakach. Oto one:
– szerzenie się błędów prowadzących do utraty wiary i odstępstwa (Mt 24,4n; Mt 24,11; 2 Tes 2,3; 2 P 2,1nn);
– wybuch wojen i walki bratobójcze, mnożenie się katastrof naturalnych (por. Mt 24,6-12);
– krwawe prześladowanie wiernych Jezusowi; głoszenie Ewangelii na całym świecie (por. Mt 24,9-10.14);
– nadzwyczajne znaki na niebie (por. Mt 24,29).
Maryja wyjaśnia: «Cud słońca – dokonany w Fatimie w czasie Mojego ostatniego objawienia się – wskazuje, że weszliście obecnie w czasy, w których spełniają się wydarzenia przygotowujące was na powrót Jezusa w chwale (por. Mt 24,30)» (485). Maryja mówi dalej ks. Gobbiemu o strasznym świętokradztwie, jakiego dokona ten, który sprzeciwia się Chrystusowi, czyli Antychryst. Wejdzie on do Świętej Świątyni Bożej i zasiądzie na tronie, każąc siebie adorować jako Boga (por. 2 Tes 2,2.4-10; Mt 24,15). Wyjaśnia Ona, o jakie świętokradztwo chodzi: «Na zniesieniu codziennej ofiary polega straszliwe świętokradztwo dokonane przez Antychrysta» (por. Dn 12,11) (485). Opisywanie pojawiających się znaków – zapowiadających powrót Jezusa i ostateczny tryumf Boga – Maryja kończy słowami ostrzeżenia: «coraz bliższa staje się chwila pełnego ukazania się Antychrysta.» Czas ostatnich dwóch świadków z Objawień Św. Jana się kończy. Po Papieżu Benedykcie XVI, na tronie zasiądzie prawdopodobnie Antychryst.(mason-faryzeusz). Dokona największej ohydy spustoszenia, zakaże konsekracji Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa na wszystkich ołtarzach świata. Apostazja naród jest prawie w pełni(inaczej to by się nie powiodło). Ten właśnie moment będzie śmiercią Kościoła, jak niegdyś Jezusa Chrystusa na Krzyżu.(o tym mówi trzecia tajemnica fatimska – papież z kościołem wierzących idzie na górę, na której stoi krzyż i tam zostaje zabity). Po tym nastąpi Zmartwychwstanie = Paruzja. Powtórne przyjście Jezusa Chrystusa na ziemię. Zastanowi się ktoś dlaczego Jan Paweł II i Benedykt XVI są ostatnimi dwoma świadkami z Apokalipsy. Jan Paweł I sprawował swój pontyfikat 33 dni, jak 33 lata życia Chrystusa. Tak jak kropka nad papieżami. Oraz jako jedyni nie mieli już zakładanej Tiary, potrójnej korny, symbolu władzy Niebiańskiej, Ziemskiej i nad Czyśćcem.
Według wizji Jana Bosko, kościół miał otrzymać dwa filary ratunku. Filar Maryjny oraz Eucharystyczny. Jan Paweł II był to papież Maryjny(w historii Kościoła nikt nie pielgrzymował ze słowem Ewangelii po całym świecie jak On=z trudu słońca). Benedykt XVI to filar Eucharystyczny=chwała oliwki. Nawet w nie potwierdzonych przepowiedniach jest iż ostatni papież miał być murzynem. W herbie Benedykta mamy głowę murzyna. A na dodatek Benedykt XVI jako pierwszy papież wycofał Tiarę nawet z herbu papieskiego (zastąpił ją mitrą). Koło się historii zbawienia się zamyka.
Szczęść Boże.

Anonimowy pisze...

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Po przeczytaniu orędzi Ks. Gobbi, stwierdzam iż Kościół Chrystusowy, już nie idzie jak w III tajemnicy Fatimskiej na górę.
Ale już jest na górze, na Krzyżu w agonii. Brakuje jeszcze tylko wypełnienia orędzia 425 str.578 „Do kapłanów umiłowanych synów Matki Bożej” Ks. Stefano Gobbi . “Kościół pozna godzinę swego największego odstępstwa. Niegodziwiec wejdzie do jego wnętrza i zasiądzie w samej Świątyni Bożej. Mała reszta, która pozostanie wierna, zostanie wystawiona na największe doświadczenia i prześladowania” Fatima 13.05.1990r. Nie duże, ale największe odstępstwo które będzie, tuż przed PARUZJĄ. Dla mnie największym odstępstwem tuż przed PARUZJĄ, byłoby wybranie ostatniego Papieża Masona, który zakaże konsekracji Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa na wszystkich ołtarzach świata. To byłaby śmierć Kościoła Chrystusowego, przed PARUZJĄ.
Czy Ks. może mi podać większe odstępstwo i ohydę spustoszenia Kościoła Chrystusowego.

Szczęść Boże

Prześlij komentarz______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________