______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

poniedziałek, 16 stycznia 2017

Zakładnik diabłaKsiądz Malachi Martin. Dla zwolenników fascynujący, czarujący, błyskotliwy, i zaprawiony w boju wojownik Boga. Dla oponentów mitoman, kłamca, szuja i oszust. A kim był naprawdę ten kontrowersyjny ex-jezuita? Na to pytanie próbują odpowiedzieć twórcy dokumentu "Zakładnik diabła".

1 komentarze:

Croisade pisze...

Ks.Martinie módl się za nami!
Nie wierzę w ani jedno słowo Roberta Kaisera,który sam porzucił zakon i nie tylko zakon,ale też kapłaństwo by żyć z kochanką.Był oszczercą.Dowiedziałam się od Jamesa Petonito(mam jego i Ralpha Sarchiego wśród znajomych na facebooku),że Kaiser zmarł ok. 3 tygodnie po nakręceniu filmu.Bóg go osądził i mam nadzieję,że się nad nim zlitował.
Nic dziwnego,że ksiądz Malachi Martin był tak niszczony,diabeł nie mógł znieść tego,że on demaskuje jego pułapki.
Fr.Martin-R.I.P.

Prześlij komentarz

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.