______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

poniedziałek, 30 stycznia 2017

Bp. Bernard Fellay FSSPX: "Do porozumienia między Watykanem a Bractwem św. Piusa X pozostaje do omówienia kilku szczegółów "


Relacje z Watykanem są normalne i coraz bliżej do porozumienia, podkreślał w wywiadzie dla konserwatywnej francuskiej stacji telewizyjnej  TVLibretes przełożony generalny Bractwa Kapłańskiego św. Piusa X, bp Bernard Fellay.

W rozmowie tej biskup podkreślał, że relacje są poprawne, i że w istocie do porozumienia między Watykanem a Bractwem św. Piusa X pozostaje domówienia kilku szczegółów.. Zdaniem biskupa Fellaya, „porozumienie jest możliwe bez czekania na to, że sytuacja w Kościele okaże się całkowicie zadowalająca”Źródło informacji: Rorate-Caeli / Radio Spada

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.