Pages

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

czwartek, 12 stycznia 2012

TEOLOGIA MORALNA DLA UŻYTKU PLEBANÓW I SPOWIEDNIKÓW


TEOLOGIA MORALNA


DLA UŻYTKU PLEBANÓW I SPOWIEDNIKÓW


Kardynał GOUSSET

Arcybiskup w Reims etc.


–––––––––––


TOM I (djvu, 41.5 Mb)


TOM II (djvu, 46.2 Mb)

TOM III (djvu, 46.3 Mb)

TOM IV (djvu, 52.7 Mb)


Program do otwierania plików djvu: DjVuBrowserPlugin.exe (exe, 15.4 Mb)


–––––––––--


Teologia moralna dla użytku plebanów i spowiedników, przez Kardynała Gousset, Arcybiskupa w Reims &. Tom I. Tłumaczenie z wydania ósmego. Warszawa. NAKŁADEM I DRUKIEM JÓZEFA UNGRA. Krakowskie-Przedmieście Nr. 391. 1858, str. [8]+311.

Teologia moralna dla użytku plebanów i spowiedników, przez Kardynała Gousset, Arcybiskupa w Reims etc. Tom II. Tłumaczenie z wydania ósmego. Warszawa. NAKŁADEM I DRUKIEM JÓZEFA UNGRA. Krakowskie-Przedmieście Nr. 391. 1858, str. 333.

Teologia moralna dla użytku plebanów i spowiedników, przez Kardynała Gousset, Arcybiskupa w Reims &. Tom III. Tłumaczenie z wydania ósmego. Warszawa. NAKŁADEM I DRUKIEM JÓZEFA UNGRA. Krakowskie-Przedmieście Nr. 391. 1858, str. 341.

Teologia moralna dla użytku plebanów i spowiedników, przez Kardynała Gousset, Arcybiskupa w Reims etc. Tom IV. Wydanie drugie. Warszawa. NAKŁADEM I DRUKIEM JÓZEFA UNGRA, przy ulicy Nowolipki, Nr. 3. 1881, str. 390.

0 komentarze:

Prześlij komentarz______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________