_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

sobota, 28 października 2023

Była zakonnica: "Całodniowe milczenie, nocne modlitwy i wąskie łóżka". Piękne świadectwo o życiu zakonnym.

 

Całodniowe milczenie, nocne modlitwy i wąskie łóżka. O życiu w zakonie sióstr karmelitanek bosych opowiada Aleksandra Wojciechowicz, która w zamkniętym klasztorze spędziła prawie 8 lat. 


4 komentarze:

Anonimowy pisze...

To ktoś na siłę ją osadził w tym zakonie? Przecież najpierw jest postulat, nowicjat, by rozpoznać powołanie, swoją drogą i miejsce na ziemi.

Anonimowy pisze...

I osim lat to nie przeszkadzało?

Anonimowy pisze...

uważam że to głupota na własne życzenie jesli Bóg jest to chyba nie o to mu chodzi jako dobremu Ojcu żeby jego dzieci cierpiały ale żyły szczęsliwie a nakazy i zakazy umartwiania to są wymysły nawiedzonych a życie i ciało ktore dostalismy jest darem bozym więc go szanujmy a tym pokazujecie że macie Swtórce gdzies

Anonimowy pisze...

Wasze powyższe komentarze świadczą , że nie macie zielonego pojęcia,
o czym piszecie i nie zrozumieliście w ogóle tego wywiadu i jego sensu.

Prześlij komentarz

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.