______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

środa, 3 października 2018

Marcin Zieliński – Fałszywy charyzmatyk zdemaskowany!
Film pokazujący prawdę na temat posługi Marcina ZielińskiegoCzęść 1 - Marcin Zieliński – Fałszywy charyzmatyk zdemaskowany!Część 2 - Marcin Zieliński - Wyjaśnienie fenomenu

1 komentarze:

soulseedmedia pisze...

[OŚWIADCZENIE W ZWIĄZKU Z NARUSZENIEM PRAW AUTORSKICH]
W związku z upływem wyznaczonego przeze mnie terminu tj. środa 10.10.2018 godz. 20:00 na usunięcie mojego zdjęcia Marcin Zieliński i niespełnieniem mojej woli przez autorów filmu, który zawiera zdjęcie Marcina Zielińskiego, w zakresie trwania filmu 00:41 - 00:48 oświadczam, że wkraczam na drogę prawną z autorami filmu: Marcin Remisiewicz oraz Anna Kuraś i będę się domagał publicznych przeprosin oraz kary finansowej. Nie ma zgody na takie zachowanie. Proszę o natychmiastowe usunięcie zdjęcia, inaczej działania prawne będą też podjęte wobec właściciela tegj strony, za nieuprawnione rozpowszechnianie zdjęcia.
Michał Bernardyn, soul seed media

Prześlij komentarz

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.