______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

wtorek, 25 września 2018

Peter Kwasniewski: Boska Opatrzność, pozwala poprzez ten pontyfikat ukazać całkowite bankructwo katolicyzmu Soboru Watykańskiego IINie możemy oczekiwać, że ten papież, który jest główną przyczyną problemów, pod którymi doznajemy cierpień, stanowi główną część ich rozwiązania - z wyjątkiem negatywnego znaczenia Boskiej Opatrzności, która pozwala poprzez ten pontyfikat ukazać całkowite bankructwo katolicyzmu Soboru Watykańskiego II, z jego powierzchowną liturgią, nieautentycznym sprzeciwem wobec świata, ciała, diabła i ciągłym kompromisem z panującymi siłami liberalizmu. Uwolnienie się od tych złudzeń byłoby już godne świętowania podczas święta takiego jak Triumf Prawowierności. Może moglibyśmy je nazwać... Triumfem Tradycji?

Peter Kwasniewski

Źródło: Facebook / Obrona Wiary

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.