______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

sobota, 6 stycznia 2018

Cyfrowa Biblioteka Katolickiego Tradycjonalisty: Melchior Cano - O źródłach teologii


O ŹRÓDŁACH TEOLOGII

Melchior Cano OP

––––––––––


__________

O źródłach teologii (pdf, 7,2 Mb)

 Program do otwierania plików pdf: PDF-XChange Viewer (exe, 32,4 Mb)
__________

Za zgodą tłumacza bpa prof. dra hab. Juliana Wojtkowskiego i Wielkiego Kanclerza Wydziału Teologii Arcybiskupa Warmińskiego dra Józefa Górzyńskiego, do bezpłatnego pobrania ze strony Katedry Teologii Dogmatycznej i Fundamentalnej Wydziału Teologii UWM w Olsztynie jest dostępne dzieło "O źródłach teologii" ojca Melchiora Cano, jednego z klasyków myśli teologicznej:

Malchior Cano, O źródłach teologii. Według wydania: Serwacego Sassena nakładem spadkobierców Arnolda Byrekmanna w Lowanium 1564 roku. W oparciu o wydanie: Juan Belda Plans, De locis theologicis, Biblioteca de Autores Cristianos, Madrid 2006, przełożył biskup Julian Wojtkowski. Olsztyn 2016, str. 750.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.