_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

środa, 1 marca 2017

Bp. Mostaru-Duvno, J.E. Ratko Peric, po raz kolejny stanowczo stwierdził - objawienia w Medziugorje są mistyfikacjąMiejscowy biskup potwierdza Medziugorje jest mistyfikacją

"To naprawdę nie jest Matka Boża z Ewangelii"

Biskup Mostaru-Duvno, Jego Ekscelencja Ratko Peric, po raz kolejny stanowczo stwierdził - objawienia w Medziugorje są mistyfikacją. W rzeczywistości, idzie nawet dalej, twierdząc, że były formą manipulacji ze strony fałszywych wizjonerów i kapłanów, którzy korzystają z tego i nabrają tłumy katolików, którzy odwiedzają to miejsce. Jego poprzednik Ekscelencja Pavao Žanić również potępił Medziugorje jako fałszywe.

Według Jutarnji Vijest i przetłumaczone przez Total Croatia News, biskup powiedział: "Biorąc pod uwagę wszystko, co w tym dotąd zbadane i badane, w tym w pierwszych siedmiu dniach od rzekomych objawień, możemy powiedzieć: nie było żadnych objawień Matki Bożej w Medziugorju."

(...)

Za Rorate Caeli 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.