Pages

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

wtorek, 25 sierpnia 2015

Z księgarskiej półki: Malachi Martin, Królestwo ciemności


Malachi Martin

KRÓLESTWO CIEMNOŚCI

Samozniszczenie świata i "wspaniała odnowa" KościołaWydawnictwo Antyk Dybowski, Komorów 2015
Format: A5,  ss. 248, op. miękka, cena 34,00 zł
Do nabycia w księgarni internetowej wydawcy

Świadectwa słuchaczy i czytelników wywiadów przeprowadzonych z ks. Malachi Martinem. 
Otrzymałem egzemplarz Catholicism Overturned i czytam go wciąż od nowa. To naprawdę zdumiewające, w jak proroczy sposób ks. Martin potrafił zinterpretować obecne czasy zamętu i cierpienia w Kościele. Książka ta jest tak zajmująca, że chciałoby się przeczytać ją w ciągu jednego dnia. Treść jest po prostu szokująca! Chciałbym zamówić 20 egzemplarzy tej książki aby podarować ją ludziom, którym otworzyłaby ona oczy. Jak wspaniała książka! 
Po pierwsze pragnę podziękować za ostatnie serie wywiadów z ks. Malachi Martinem. Jak zwykle są one niezwykle ciekawe, prowokujące do refleksji i podbudowujące moją wiarę katolicką. 
Wasze wywiady ze śp. ks. Martinem uchroniły mnie przed popadnięciem w rozpacz i doprowadziły mnie do Tradycji. 
Wywiady te stanowią prawdziwy skarb dla przyszłych pokoleń. Tak wiele dowiedziałem się z nich o naszej wierze rzymskokatolickiej. 
Pragniemy podziękować wam za umożliwienia nabycia taśm z zapisem wywiadów z tym bohaterskim kapłanem. 
Słowa ks. Martina postrzegamy jako prawdziwy skarb duchowy. W trakcie lektury wielokrotnie dało się odczuć, że stosunki łączące Pana z ks. Martinem były w istocie relacjami ojciec-syn, czułem też, że w sposób ten mam okazję przysłuchiwać się jednym z najważniejszych rozmów na tematy religijne obecnego stulecia. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________