Pages

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

środa, 22 lipca 2015

Aberracje liturgiczne cz. 109 - Charyzmatycy z Brazylii

4 komentarze:

Teresa pisze...

"(Jr 23,1-6)
Pan mówi: Biada pasterzom, którzy prowadzą do zguby i rozpraszają owce mojego pastwiska. Dlatego to mówi Pan, Bóg Izraela, o pasterzach, którzy mają paść mój naród: Wy rozproszyliście moją trzodę, rozpędziliście i nie zatroszczyliście się o nią; oto Ja się zatroszczę o nieprawość waszych uczynków - wyrocznia Pana."

Anonimowy pisze...

A to co jest? Kalifornia, Berkeley: https://youtu.be/v6qK8Iwx_bA

Anonimowy pisze...

Dlaczego tyle nieścisłości w języku prawnym?

Typowe dla dzisiejszego języka prawnego są bardziej lub mniej udane sformułowania oraz wielka ilość nieścisłych pojęć w nowych aktach legislacyjnych czy dokumentach Kościoła katolickiego, a nawet sformułowań Modlitwy. Należy zawsze zwracać uwagę na kluczową definicję i wiodące pojęcie.

Dzisiejsi prawnicy, duchowni nie są wcale gorzej humanistycznie wykształceni!

Wszystko to jest subtelną ideologiczną kalkulacją polegającą na tym, że istotę języka w pełni świadomie burzy się tak bardzo, jak bardzo dewastowana i rujnowana jest otaczająca nas rzeczywistość.

Oznacza to, że każdy człowiek i każda sytuacja może być relatywistycznie zinterpretowana.

Anonimowy pisze...

Ześlij deszcz, ześlij deszcz! Otwórz Panie nasze serca. Ześlij deszcz, ześlij deszcz! Otwórz Panie bramy nieba. - gdyby ktoś nie rozumiał tłumaczenia - Pieśń do Ducha Świętego - i to nie jest Msza.
ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE BROŃ NAS OD SZEMRANIA I OSĄDZANIA INNYCH.

Prześlij komentarz______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________