_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

poniedziałek, 9 sierpnia 2010

Aberracje liturgiczne cz. 28Nagranie z Mszy św. na Przystanku Jezus ( 2006 albo 2007 ?)

A oto kilka komentarzy, które można znaleźć na youtube.pl

**********

to msza czy dyskoteka? :-/

Azarien

Z tego co wiem TO NIE BYŁA "MSZA", ale EUCHARYSTIA czyli mówiąc po Polsku DZIĘKCZYNIENIE! :) ...wznoście okrzyki, klaszczcie w dłonie, śpiewajcie Panu, grajcie na cytrze i harfie...Chyba to właśnie głosi Kościół, a Słowo Boga zachęca! :) Pzdr. [A.Krenau]

krenau

Nie masz prawa oceniać czegoś na podstawie krótkiego fragmentu i nie będąc i nie przeżywając osobiście całej inicjatywy. Na PJ jestem co roku i nie jest to dyskoteka, ani też oddawanie czci dobremu samopoczuciu. Naprawdę spotykamy Boga. Są świadectwa ludzi uzdrowionych i nawróconych. Mnie osobiście nie obchodzi jak to wygląda i czy jest to poprawne. Ważne to co czuję i to, że osobiście spotykam Jezusa zmartwychwstałego.

huptet

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.