Pages

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

czwartek, 18 lipca 2013

Aberracje liturgiczne cz. 77 - Piosenka Richi e Poveri w trakcie Ślubu w kościeleZobaczcie jak ksiądz fantastycznie bawi się w trakcie ślubu w rytm przeboju włoskiego duetu Richi e Poveri. Czy zrobił coś złego?. Nie! Kreatywność w liturgii nie jest niczym złym dla większości showman'ów w sutannach. Kto by się przejmował jakimiś przepisami Stolicy Apostolskiej czy rubrykami mszału. Przecież chodzi tylko o dobrą zabawę. Ważne jest to aby na następnym show było jeszcze więcej widzów. Czy ma to jeszcze coś wspólnego z kultem Boga?  

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

porażka i parodia liturgii. To nie ma nic wspólnego z liturgią. Pewnie to są jacyś bezbożnicy, którzy na co dzień niewiele mają wspólnego z Kościołem

Anonimowy pisze...

Czy aby ten ksiądz nie jest na jakimś haju???

Prześlij komentarz______________________________________________________________________

Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.
______________________________________________________________________