_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

piątek, 12 lutego 2021

Ksiądz Piotr Glass: W diabelskiej matni czyli o podwójnym życiu hierarchów i tuszowanie afer w Kościele

 

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dlaczego Rzymski Katolik promuje Glasa? Przecież Glas nawet w przybliżeniu nie głosi doktryny katolickiej?

Przeciwnie, jest on jednym z najbardziej efektywnych głosicieli pentekostalizmu, ktory jak wiadomo opiera się nie na zdrowej nauce, jak to określa św. Paweł, ale na uczuciach, odczuciach, fałszywych objawieniach zupelnie odrzucając Doktrynę Katolicką.

Sam Glas twierdzi, że "nawrócił się" w Medjugorie. A M. jest jednoznacznie miejscem "objawień". czy tak naprawdę zaciemnień diabelskich.

Przyjrzyjmy się choćby Vlasicowi, byłemu kapłanowi i byłemu katolikowi, pierwszemu "duszpasterzowi"/zwodzicielowi nie-widzących. Zanim się jeszcze te zaciemnienia zaczęły, Vlasic już miał "objawienie", czyli diabelskie zaciemnienie, że w M. będą zaciemnienia. Vlasic już wtedy miał kochankę zakonnicę z którą spłodzili dziecko. Vlasic został suspendowany za nadużycia doktrynalne i seksualne. Założył własną sektę, a pare lat temu został za nadużycia ekskomunikowany - dzisiaj prawdziwa rzadkość, więc musiał się naprawdę bardzo diabłu zasłużyć.
Nie-widzący kłamali. Jedna widząca nawet kłamała przysięgając na krzyż.
M jest miejscem sabatów różnych pentekostalistów.
Vlasic nie był jedynym kapłanem z M., który zrobił dziecko zakonnicy. O napaści na biskupa wyznawców M też warto by napisać, ale czasu nie ma.
Można sobie posłuchać na you tube wielu badaczy mówiących o diabelstwie dziejącym się w M. Choćby E. Michala Jonesa.

I z takiego właśnie diabelskiego środowiska pochodzi Nawrócenie" "powołanie" Glasa. Glas głosi "objawienia"/zaciemnienia diabelskie - dosłownie - opowiadając, co mu diabeł powiedział na "egzorcyzmach". To jest głowna atrakcja nauk Glasa. Sam Chrystus Pan surowo zabraniał diabłom "dawać o nim świadectwo" - u pentekostalistów takie (anty)-świadectwa to standard. Kościół w Prawie Kanonicznym (do czas zmiany przez Wojtyłę 1983) surowo zabraniał głoszenia takich diabelskich zaciemnień, a tacy, jak Glas byli okładani najsurowszy mi karami. A dzisiaj Glas jest gwiazdą (anty)Kościoła

Albaala pisze...

Mam mieszane uczucia, ale rozum mi mówi: "Pełna zgoda"

Prześlij komentarz

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.