_____________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

czwartek, 19 listopada 2020

Tańce i śpiewy na część pogańskich bożków hinduizmu w katolickim kościele p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP. (video)Rio de Janeiro, Brazylia: 24 października w katolickim kościele p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP członkowie ruchu Hare Kriszna śpiewem i tańcem oddali część pogańskim bożkom hinduizmu. 

Wszystko to odbyło się za wyraźną zgodą proboszcza parafii, ks. Marcosa Williama Bernardo. 

Miejscowi katolicy na próżno prosili Jego Eminencję ks. kard. Oraniego Tempestę o interwencję. Jedynym działaniem diecezji było wymuszenie na parafii usunięcia filmu z z facebook'a. 

Jeśli w Watykanie można oddawać część Pacha Mamie to dlaczego w Brazylii nie można tego samego czynić w stosunku do pogańskich bóstw hinduizmu. Papieżu Franciszku idee mają swoje konsekwencje o czym Ty zdaje się zbyt często zapominasz. Kyrie eleison!

2 komentarze:

Unknown pisze...

Co to za proboszcz

Anonimowy pisze...

Mężczyzn tam najwyraźniej brakuje. W Polsce takich delikwentów próbujących profanować powagę kościoła bierze się za fraki i wyrzuca na ulicę.

Publikowanie komentarza

Printfriendly


POLITYKA PRYWATNOŚCI
https://rzymski-katolik.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html
Redakcja Rzymskiego Katolika nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na blogu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.
Uwaga – Rzymski Katolik nie pośredniczy w zakupie książek prezentowanych na blogu i nie ponosi odpowiedzialności za działanie księgarni internetowych. Zamieszczone tu linki nie są płatnymi reklamami.