sobota, 10 stycznia 2015

prof. Roberto de Mattei Cel dżihadu – Rzym


Cel dżihadu – Rzym

Zachód nie może wygrać nadchodzącej wojny z gęsto utkaną i coraz bardziej radykalną międzynarodową siecią dżihadu, która zwraca się ku sercu cywilizacji chrześcijańskiej – Rzymowi. Dlaczego? Bo sam siebie nienawidzi.

W ostatnich miesiącach Zachód „odkrył” problem istnienia islamu. Zaniepokoił się nawet Eugenio Scalfari patriarcha radykalnego progresywizmu i uprzywilejowany partner rozmów papieża Franciszka, stwierdzając, że oto właśnie zachodni świat stoi przed wojną religii i przeciwstawnych cywilizacji („La Repubblica”, 24 sierpnia 2014).

1 komentarz:

  1. I tak się stanie. Rzym padnie, bo to nawet przewidział Nostardamus. Będzie to kara Boża dla nas za doprowadzenie chrześcijaństwa do zupełnego zwyrodnienia w Europie. Bóg oczyści swój kościół... Trzecia tajemnica Fatimska wypełni się... na naszych oczach.

    OdpowiedzUsuń